logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
49.221110096493724 17.661228041485614 Alena Jüngerová - MEDICINÁLNÍ PEDIKÚRA - MANIKÚRA
náhled www - webshot.jpg

Alena Jüngerová - MEDICINÁLNÍ PEDIKÚRA - MANIKÚRA

Medicinální pedikúra - je odborné ošetření nohou a nehtů prováděné pomocí speciálního podologického přístroje. K ošetření se používá speciální bruska. Tento způsob je velmi bezpečný a zvlášť vhodný zejména pro diabetiky. Máte-li problémy s otlaky, kuřími oky, praskajícími patami, ztluštělými, zdeformovanými nebo zarůstajícími nehty, pak vyhledejte odbornou pomoc v provozovně medicinální pedikúry. Lakování a zdobení nehtů. Z manikúry provozujeme: modeláž nehtů - gel, lakování a zdobení nehtů, P-shine - japonská manikúra a francouzskou manikúru.

Adresa: Alena Jüngerová - MEDICINÁLNÍ PEDIKÚRA - MANIKÚRA náměstí Práce 2512
760 01  Zlín


mobil: +420 732 147 266

Kategorie

Klíčová slova

pedikura, manikura, modeláž nehtů, medicinální, nehty, zlín

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz