logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
50,0339836 15,7813326 L centrum Pardubice http://www.lcentrum.cz
náhled www - lcentrum-www.png

L centrum Pardubice

Zabýváme se léčením laserovými, radiofrekvenčními a vibračními přístroji. Naše priorita je neinvazivní liposukce (Accent XL), depilace, léčba pigmentace a žilek, chemický peeling. Zvětšení rtů implantáty PermaLip. Prodloužení řas kapkami. Laserová terapie dětí.

Web: http://www.lcentrum.cz


Adresa: L centrum Pardubice Jiráskova ulice 2860
53002  Pardubice http://www.lcentrum.cz


pevná: +420 466 652 727

mobil: +420 739 778 700

mail: info@lcentrum.cz

Kategorie

Klíčová slova

Modelování a zvětšování rtů, Laserová depilace, Laserová léčba cévních změn, Laserová rejuvenace, Bradavice a laserová terapie, Odstranění chrápání, Laserová gelová maska, Biostimulace, Neinvazivní liposukce, Vibrační terapie, Bodystyling, Odstranění vrásek, Chemický peeling, Oxyterapie, SkinLine, Kosmetika, Detoxikace, Výplně kyselinou hyaluronovou

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz